اخبار

تاریخچه پیشگام صنعت ابزار

شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، نظیر اجرای هات تپ، استاپل، فلنج فیسینگ و سایر خدمات خطوط لوله کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد. شرکت پیشگام صنعت ابزار اکنون بزرگ ترین واحد خصوصی در زمینه اجرای عملیات انشعاب گرم هات تپ محسوب می شود و در زمینه انجام عملیات فلنج فیسینگ نیز خدمات این شرکت در سطح کشور بی نظیر است.

ما تمرکز سیاست های فنی و مهندسی در زمینه ابداع روش های جدید برای رفع معضلات عملیات های هات تپ و استاپل، در حال حاضر خود صاحب سبک در این زمینه هستیم و آماده ایم که کلیه خدماتی را که به نحوی به عملیات هات تپ مربوط می شوند را به بهترین و باکیفیت ترین شکل ممکن انجام دهیم.

این شرکت نه تنها به لحاظ مهندسی و طراحی دارای سطح بالایی از دانش و ابتکار فنی می باشد، بلکه به لحاظ سخت افزاری نیز مجهز به انواع دستگاه هات تپ مناسب برای سایزها و فشارهای متنوع است. دستگاه هات تپ معمولاً دارای محرک های دستی، هیدرولیکی و پنوماتیکی است. دستگاه های شرکت پیشگام صنعت ابزار قابلیت کار با هر سه محرک را دارند. دستگاه های محرک دستی معمولاً برای سایزهای انشعاب گرم کوچک مورد استفاده قرار  می گیرند. برای سایزهای بزرگ تر از دستگاه های هات تپ محرک هیدرولیکی و پنوماتیکی استفاده می شود. از آن جا که محرک های هیدرولیکی توان و قدرت بالاتری دارند شرکت پیشگام صنعت ابزار از محرک های هیدرولیکی برای اجرای هات تپ استفاده می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار خود سازنده دستگاه های پاور یونیت هیدرولیکی می باشد و دستگاه های پاور یونیت این شرکت آزمون خود را در پروژه های مختلف پس داده اند.

رضایت مشتری؛ سیاست شرکت

اصل مشتری مداری و جلب رضایت مشتری یکی از اصول و رویه های کلان ما می باشد. کلیه سیاست های ما در زمینه های فنی، خدماتی و بازرگانی بر مدار تحویل بهترین خدمات و محصولات به مشتریان می گردد. در خصوص خدمات بازرگانی این شرکت وارد کننده انواع محصولات ارائه خدمات خطوط لوله نظیر دستگاه هات تپ، استاپل، فلنج فیسر، درون تراشی و.... می باشد. ما به محض دریافت سفارش مشتری مراتب را جهت استعلام قیمت به انجام رسانده و به استحضار مشتریان می رسانیم. در نهایت و در صورت توافق مشتری، مراحل واردات محصول بر حسب توافقات در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در خصوص اجرای هات تپ و سایر خدمات نیز ما در کمترین زمان ممکن، و البته با کیفیت بالا، خدمات خود را به مشتریان گرامی ارائه می دهیم. رضایت مشتریان از محصولات و خدمات ما گواهی است بر حسن عملکرد ما در زمینه های مذکور.

زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی کارفرمایان خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ... گواه روشنی بر این اعتماد است. افزایش فضای کارخانه ای و تجهیزات کارگاهی سبب شد که نام این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات خطوط لوله مانند اتصالات و فلنج ها به سرعت بر سر زبان ها جاری شود. بهره گیری از دستگاه ها و ماشین آلات کمپانی میراژ (Mirage)